Nabożeństwa i adoracje

Wieczór Uwielbienia (w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00, od lutego w każdą drugą sobotę)

Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej (w każdy 13 dzień miesiąca od 13 maja do 13 października)

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny (w każdą pierwsza sobotę miesiąca po Mszy św.)

Nabożeństwo majowe (codziennie w miesiącu maju, w dzień powszedni po Mszy św. w soboty, niedziele i święta o godz. 17.30)

Nabożeństwo czerwcowe (codziennie w miesiącu czerwcu w dzień powszedni po Mszy św. w soboty, niedziele i święta o godz. 17.30)

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (w niedzielę Bożego Miłosierdzia)

Modlitwa o powołania do Służby Bożej przed Najświętszym Sakramentem (w pierwszy czwartek miesiąca)

Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem w pierwszy piątek miesiąca (po mszy św. litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt zadośćuczynienia za grzechy)

Dziesiątka Różańca (w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00)

Modlitwa Różańcowa (w sobotę przed Mszą św.)

Nabożeństwo Różańcowe (w październiku, w dni powszednie po Mszy św., w soboty, niedziele i święta o godz. 17.30, dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00)

Adoracja Najświętszego Sakramentu (w każdy pierwszy czwartek miesiąca od 17.30 do 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim oraz w każdy wtorek i czwartek od 17.30 do Mszy św.)