07.04.2024 r. – Niedziela Miłosierdzia Bożego

• Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00
  • Jutro / poniedziałek / Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia.
  • Młodzież zapraszamy do włączenia się we wspólnotę Ruch Lednicki, spotkanie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 11.00 w salce katechetycznej.
  • Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia w sobotę 13 kwietnia o godz. 19.00
  • Poświecenie różańców i książeczek dzieciom pierwszokomunijnym w niedzielę 14 kwietnia 24r. na Mszy św. o godz. 11.30. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  • Przyszła niedziela jako Biblijna, rozpocznie Tydzień Biblijny
  • Zapraszamy na rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, które rozpoczęły się w naszej parafii w czwartek 4 kwietnia o godz. 19.00. Rekolekcje trwają do 23 maja i odbywają się w każdy czwartek w kościele. Podczas rekolekcji poruszane sa tematy takie jak: Boża Miłość, Grzech, Uzdrowienie wewnętrzne, Duch Święty i Jego dary. itp. Nauki głoszą kapłani, osoby świeckie oraz zakonne. Rekolekcje prowadzą nas do głębszego poznania Boga i spotkania z Nim.
  • Składka z przyszłej niedzieli jako drugiej miesiąca przeznaczona będzie na prace konserwatorskie w naszym kościele.

Na trud zachowania wierności Chrystusowi zmartwychwstałemu
Wszystkim Szczęść Boże