20. 09. 20 r. 25 Niedziela zwykła

* W ub. niedzielę z naszej parafii udała się do Dąbrówki Kościelnej piesza pielgrzymka liczbie 104 osób.            Dziękujemy wszystkim pielgrzymom za podjęcie trudu pielgrzymowania do Sanktuarium.  Ks. Tomaszowi za przewodnictwo, p. Rosikom za użyczenie samochodu, za prowadzenie śpiewów i grę na gitarze, za obecność sztandaru Kurkowego Bractwa Strzeleckiego. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób aktywnie włączyli się, aby pielgrzymka odbyła się sprawnie i godnie. Bóg zapłać.

* W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00, 25 dziewczynek i o g. 12.00 41 chłopców, po raz pierwszy przyjmie do swego serca Jezusa Eucharystycznego.          Zapraszamy na próbę dziewczynki we wtorek na godz. 16.00 chłopców na godz. 16.30  Spowiedź św. dla dziewczynek w czwartek o godz. 16.00 dla chłopców o godz. 16.45  Rodziców prosimy aby wykorzystali możliwość spowiedzi św. w ciągu całego tygodnia przed Mszą św. Prosimy, aby ograniczyć ilość osób uczestniczących w Mszach komunijnych a uczestnicy mieli zakryte usta i nos. Osoby które przychodzą w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 prosimy, aby zechciały przyjść na pozostałe godziny.

* Zapraszamy kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania które odbędzie się 12 października  20 r. na spotkanie do kościoła w środę na godz. 19.00

* Spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w czwartek po Mszy św.

* W najbliższą sobotę w katedrze Gnieźnieńskiej ksiądz Biskup udzieli błogosławieństwa  podejmującym w parafii funkcję ceremoniarza, lektora, animatora Liturgicznej Służby Ołtarza. Wśród  nich będą także kandydaci z naszej parafii. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

* Dziękujemy tym osobom które odpowiedziały na prośbę o fundowanie drobiazgów dla  dzieci. Dziękujemy za ofiarowane produkty i ofiary pieniężne. Prosimy, aby pamiętać o tej inicjatywie.

* Bóg zapłać za złożone w ub. niedzielę ofiary na prace konserwatorskie w naszej świątyni.  Jutro w poniedziałek konserwatorzy przywiozą odrestaurowaną ambonę.

* Informujemy, że od pierwszej niedzieli października do ostatniej niedzieli czerwca zostaje  zawieszone odprawianie Mszy św. w niedzielę wieczorem w kościele św. Piotra i Pawła.

* Zmarła + Urszula Kubiś. Pogrzeb obędzie się w poniedziałek o godz. 11.00. Wieczny  odpoczynek.

* Na wypełnianie codziennych obowiązków wszystkim Szczęść Boże.