08. 12. 19 r.  II Niedziela Adwentu

* Dzieci z lampionami zapraszamy na Msze św. w poniedziałki, środy i piątki

* Spotkanie  Wspólnoty Odnowy w Duchu św. w czwartek o godz. 19.00

* W przyszłą niedzielę przed kościołem, będzie można złożyć do puszki ofiarę, na dofinansowanie paczek świątecznych. Prosimy o pomoc w zbiórce Matki Żywego Różańca.

* Błogosławieństwo dzieci które w tym miesiącu kończą pierwszy rok życia, w przyszłą niedzielę, w czasie Mszy św. o godz. 11.30

* Społeczność szkolna w Skokach zaprasza  Mieszkańców Miasta i Gminy na Jarmark    Bożonarodzeniowy który odbędzie się w przyszłą niedzielę  w hali widowiskowo    sportowej o godz. 15.00.  Dochód przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla dzieci seniorów naszej gminy.

* Spowiedź św. w naszej parafii odbędzie się w piątek  20. 12. 19 r.

* Odwiedziny chorych z sakramentami św. przed świętami w poniedziałek 23. 12. 19 r.

* Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na spłatę należności za wykonane prace   przy naszym kościele.

* Na duchowe przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim Szczęść Boże.