13. 10. 19 r.  28  Niedziela zwykła

* Jutro przypada Dzień Edukacji Narodowej zwany Dniem Nauczyciela. Dziękujemy  Nauczycielom, Katechetom za trud przekazywania wiedzy młodemu pokoleniu,    jednocześnie życzymy codziennych  radości oraz osiągnięć w wypełnianiu trudnego ale pięknego zawodu i powołania nauczycielskiego.

* Pielgrzymów do Fatimy prosimy na spotkanie do salki katechetycznej w środę /16. 10. 19 r. / na godz. 19.00

* Spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym  w czwartek o g. 19.00

* Błogosławieństwo dzieci które w tym miesiącu kończą pierwszy rok życia w przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30

* Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Prosimy aby rodzice przynieśli na Mszę św. świece od chrztu swoich dzieci.

* Za tydzień w poniedziałek przypada w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy o poświęcenie w ciągu dnia chwili czasu,  na nawiedzenie naszej świątyni i  modlitwę przed Najśw. Sakramentem. Adoracja rozpocznie się o g. 13.00 i będzie trwała do Mszy św. Prosimy Matki Żywego Różańca o czuwanie od g. 13.00 co godzinę  po cztery Róże. Od godz. 17.00 Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

* Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszki na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

* Składka z dzisiejszej niedzieli jako drugiej miesiąca, przeznaczona jest na spłatę należności za wykonane prace przy naszym kościele.

* W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Zdzisława Baranieckie. Wieczny Odpoczynek …

* Na czas wypełniania obowiązków oraz nauki wszystkim Szczęść Boże.