Co w listopadzie

• Wizyta Ks. dra Przemysława Kwiatkowskiego

W Roku Jubileuszowym gościliśmy dziś w naszej Parafii Ks. dr Przemysława Kwiatkowskiego – dyrektora wydziału duszpasterskiego w Gnieźnie. Ks. Przemysław przewodniczył Mszy świętej i wygłosił homilię. Po Mszy św. wierni uczestniczyli w modlitwie i śpiewie przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Po zakończonej Adoracji odbyło się spotkanie przy kawie w salce parafialnej. Dziękujemy za modlitwę.

• PARAFIALNY DZIEŃ SKUPIENIA

Jako Wspólnota parafialna, Wspólnota Kościoła Chrystusowego łączymy się w modlitwie za siebie nawzajem. Zapraszamy Parafian oraz wszystkie wspólnoty działające przy naszej parafii na Mszę św. 23.11 (czwartek) o godz. 18:00. Słowo Boże wygłosi Ks. dr Przemysław Kwiatkowski – dyrektor wydziału duszpasterskiego. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie uwielbienie Jezusa.

• „Podaj mydło”

Zakończyła się akcja charytatywna pod hasłem „Podaj mydło”. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazanie na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Afryki mydła. Zebrano 570 mydeł, które zostały dostarczone przez wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Skokach do Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio w Poznaniu. Stamtąd, transportem wodnym, zostaną dostarczone do państw Środkowej Afryki. Bóg zapłać za hojność i okazane serce!