Droga Krzyżowa ulicami miasta

„Droga Krzyżowa to droga, którą przeszedł Jezus, wierny zbawczemu planowi Ojca” Słowa te odczytane przez Panią Maję Barełkowską – Cyrwus, aktorkę teatralną i filmową, rozpoczęły Drogę Krzyżówą ulicami Skoków. W czytanie rozważań, niesienie pochodni, flag narodowych, tabliczek z numerem stacji i Krzyża zaangażowały się różne grupy i środowiska, wśród nich księża, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej, Liturgiczna Służba Ołtarza, katecheci, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, lektorzy świeccy, młodzież, nauczyciele, mieszkańcy Ukrainy, Rada Duszpasterska, Matki Żywego Różańca, Męska Róża Różańcowa oraz harcerze. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym nabożeństwie. Niech to doświadczenie przyniesie siłę i pokój w codziennych dążeniach do zbawienia, a także pozwoli odkrywać głębię miłości i ofiary, jaką Bóg złożył dla naszego zbawienia.