Podziękowania

Droga Rodzino i Przyjaciele!
Ks. Biskupowi Radosławowi Orchowiczowi, Księżom z parafii w Trzemesznie, Kolegom z rocznika, Kapłanom z dekanatu goślińskiego oraz Kapłanom przybyłym z potrzeby serca, pocztom sztandarowym ze Skoków, Delegacjom, Sąsiadom, Znajomym i Nieznajomym, Służbie Liturgicznej z Trzemeszna i Skoków, wyrażamy naszą głęboką wdzięczność za Waszą obecność i wsparcie podczas pogrzebu naszego kochanego taty. Dziękujemy za każde ciepłe słowo, uścisk dłoni, słowa otuchy, które pomogły nam przejść przez ten smutny dzień. Jesteśmy bardzo wdzięczni za obecność, modlitwę, pamięć, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty, nadesłane kondolencje, nieobecnym kapłanom za odprawione Msze św. Bardzo doceniamy Wasze wsparcie i życzliwość. To dla nas bardzo ważne i dużo znaczy. Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność w różnej postaci i formie, niech dobry Bóg wynagradza Wasz wszelki dobry czyn i poświęcenie. Z wielką wdzięcznością w sercu syn Ks. Karol i córka Cecylia.