Piknik Parafialny

W niedzielę 2 lipca z okazji 650-lecia naszej Parafii odbył się Piknik Parafialny. Rozpoczął się on od wręczenia nagród za udział w konkursie fotograficznym. Pamiątkowe dyplomy otrzymały także dzieci i młodzież, która brała udział w konkursie szkolnym o historii naszej parafii. Atrakcji przygotowanych przez Państwa Wieczorków (@zamalowane animacje A. Wieczorek) nie zabrakło dla dużych i małych. Dziękujemy za wspólnie spędzone niedzielne popołudnie w atmosferze bliskości i serdecznych rozmów oraz za budowanie wspólnoty parafialnej. Dziękujemy wszystkim za przepyszne ciasta, napoje, kiełbasę z grilla, chleb ze smalcem i grochówkę. Bóg zapłać wszystkim sponsorom i tym którzy włączyli się w przygotowanie pikniku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

fot. Łukasz Ogórkiewicz, ks. Karol Kaczor, ks. Tomasz Mrug